Alaplı İlçesi Bektaşlı Köyü girişinde yol betonlama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Alaplı Özel İdaresi ve bölgede bulunan Set-1 Enerji firmasının katkıları ilemerkeze çıkan yaklaşık 1 kilometrelik eski yol 7 ve 8 metre genişliğinde 25 cm. kalınlığında beton yola kavuşturuluyor.

Alaplı Set-1 Enerji Sahiplerinden İsmail Kılıçer, bölgenin yol ihtiyacı konusunda Hükümetin her türlü çalışmayı ortaya koyduğunu zaman zaman da vatandaşlarında devlete ve millete karşı sorumluluğu olduğunu kaydetti.

Kendilerinin de firma olarak taşın altına elini koymaya her zaman hazır olduğunun altını çizen Kılıçer, 17 kişlik ekip, 3 kepçe ve 1 kamyon ile hummalı bir şekilde yolu tamamlamaya çalışıyoruz. Geçen Perşembe günü başladığımız yol arife günü tamamlanacak ve kuruduğu zaman trafiğe girecek.Bu konuda bizlere destek olan Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz’a Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e, Ak Parti Alaplı İlçe Başkanı Yaşar Karaca’ya İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Yalçın’a, Alaplı Özel İdare Müdürü Atilla Kuş’a Alaplı Köyleri Şefi Osman Avcı’ya teşekkür ediyorum.”

Editör: Yasin Ören