22 Haziran Perşembe günü yapılacak olan S.S.Zonguldak-Bartın-Karabük İlleri ve İlçeleri Orman Köylüleri Kalkındırma Kooperatifi (OR-KOOP) Başkanlığına aday olan Alaplı S.S. Aşağıdağköyü Kooperatif Başkanı Mustafa Sevim, en az 70 Orman kooperatif Başkanının ortak talebi ile adaylığını resmen ilan etti.

KOLLARI SIVADI.

Uzun yıllar üst birlikte Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyesi olan Sevim, Seçim çalışmalarına Bartın, Ulus, Yenice, Devrek, Kdz. Ereğli ve Alaplı’da yoğunlaştırarak, Bartın, Karabük ve Zonguldak gibi üç ilin Orman Kooperatifi başkanı olmak için kolları sıvadı.

AHENG İÇİNDE ÇALIŞACAK.

Seçimlerin demokratik bir ortamda sağduyu içersinde gerçekleştirmek için çalıştıklarını anlatan Sevim, “Kooperatifimizi tüm üyelerimiz ile birlikte yönetmek için yola çıktık. Uzun yıllardır bu konuda yoğun bir talep vardı. Görevden kaçamazdık. Bizde bu teveccühe kayıtsız kalmamak için aday olmak için yola çıktık. Gerek Bartın’daki, gerekse Karabük ve Zonguldak’taki kooperatif başkanlarımız ile aheng içinde bu süreci yürütüyoruz.

Bugün Devrek, Yenice ve Bartın delegelerimiz ile buluştuk. İnşallah 22 Haziran tarihinde üst birliğimizi birlikte yönetmek amacıyla delegemizden gerekli reyi alıp, Orman köylüleri için gecemizi gündüzümüze katacağız.” ifadelerini kullandı.

Editör: Yasin Ören