Alaplı’lı merhum İş İnsanı Lütfi Remzi Kılıçer ile eşi Yaşare Kılıçer çiftinin oğlu Emrah Kılıçer ile Halime- Şeref  Sarkın çiftinin kızı Cavidan çiftinin düğüne Bin 500 kişi katıldı. 
Kdz. Ereğli Anadolu Otel’de düzenlenen  düğün merasimi çiftin organizatörler tarafından verilen sis buharı ile salona girip, dans etmesiyle başladı. Çiftin nikah şahitliğini AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğul, Alaplı Kaymakamı Selçuk Köksal, AK Parti Önceki Dönem Milletvekillerinden Faruk Çaturoğlu, MHP MKY Üyesi Murat Kotra, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Cumhuriyet Başsavcı Ömer Gülay, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Altan Güngör, Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, Alaplı Kent Konseyi Başkanı Yasin Ören ile 15 kişilik protokol üyesi yaptı.  Kılıçer ve Sarkın ailesinin tüm aile fertleri misafirler ile yakından ilgilenirken bin kişilik salonun dolması sebebiyle misafirler için ikinci bir salan daha açıldı. Düğünde yaşanan yoğunluk görülmeye değerdi.
Gerçekleşen düğüne protokolün yanı sıra , oda ve dernek başkanları, sivil toplum örgütleri temsilcileri ile 1500'e yakın davetli katıldı.
 

Editör: Yasin Ören