Alaplı Yıldırımlar Ticaret Sahiplerinden Zeki Yıldırım 2024 yerel seçimleri öncesinde Alaplı Yenisiteler Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.
Alaplı’da gerek esnaflığı gerekse yardımsever kişiliği ile 7’den 77’ye herkesim tarafından sevilen ve sayılan Alaplı Yıldırımlar Ticaret Sahiplerinden Zeki Yıldırım Alaplı Yenisiteler Mahallesine hizmet etmek için muhtarlığa aday olduğunu açıkladı.
"Halka hizmet hakka hizmettir" anlayışı ile yola çıktığını belirten Yıldırım, “Çok değerli Alaplı Yenisiteler Mahallesi sakinleri 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerinde sizlerin teveccühü ve desteğiyle muhtarlığa adayım. Mahallemizin eksiklerini ve sorunlarını bilen bir kardeşiniz, arkadaşınız, evladınız olarak hizmet için çıktığım bu yolda sizlerin desteğini bekler teşekkürlerimi sunarım. Allah izin verirse muhtar olarak seçilirsem Yenisiteler Mahallesine hizmet için önemli projelerim olacak. Alaplı’mızın seçilecek belediye başkanı ile tam bir uyum ve koordineli çalışmalar içerisinde olarak güzel hizmetlere imza atmak için çalışacağım” dedi.

Editör: Yasin Ören