Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak 2. Sıra Milletvekili Adayı Bayram Bozkurt, adaylığının açıklanmasının üzerinden kısa süre geçmesine rağmen, Zonguldak Merkez başta olmak üzere Kdz. Ereğli, Alaplı, Çaycuma, Gökçebey, Kilimli, Kozlu ve Devrek ilçelerini kapsayan yoğun bir seçim çalışması gerçekleştirdi.

Ortaya koyduğu başarılı performansı ile 14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek olan genel seçimlerinde ne kadar iddialı olduğunu ortaya koyan Bozkurt, gittiği ilçelerde bölge esnafı ve vatandaşlara sunduğu projeleri ve enerjisiyle de dikkat çekti. Kurulacak olan sandıkta MHP’ye destek isteyen Bozkurt, elini sıktığı vatandaşlardan tam destek sözü alarak halktan büyük teveccüh gördü.

PROJELERİNİ AYRINTILI BİR ŞEKİLDE ANLATTI.

MHP’nin genç Milletvekili Adayı Bozkurt, Zonguldak ve İlçelerinde işyeri ziyaretleri sırasında Bölgede bulunan vatandaşların başarı dileklerini kabul ederek, kısa süre önce açıkladığı, Ankara’ya ücretsiz 40 yataklı konukevi, Türkiye Taş Kömürü (TTK) işçi alımları ve köylerin doğalgaza kavuşturulması gibi bazı projelerini ayrıntılı bir şekilde anlattı.

“VAKİT KAYBETMEDEN PROJELER HAYATA GEÇECEK.”

Ziyaretinde vatandaşların sorunlarını dinleyen Milletvekili Adayı Bozkurt, Zonguldak ve İlçelerinin sorunların çözümü konusunda projeler ürettiklerini belirterek, “İnşallah 15 Mayıs’dan itibaren Ankara’ya Vekili olarak gittiğimizde vakit kaybetmeden bu projeleri hayata geçireceğiz. Zonguldak ve ilçelerinin değerini daha da artıracağız. Nitekim bu bölgeyi, esnafımızla ve kıymetli vatandaşlarımız ile el ele verip, İnsan ve hizmet odaklı bir anlayışla eski günlerinden daha iyi bir seviyeye taşıyacağız. En önemlisi Ücretsiz Konukevi (misafirhane) projesiyle, Zonguldak’lı hemşerilerimizin hiçbir talebine kayıtsız kalmayacağız. Zonguldak’ımızı daha da canlandıracağız” ifadelerini kullandı.

İFTAR SOFRASINDA VEFALI ZONGULDAK HALKI İLE BULUŞTU.

Bozkurt, İlçelerdeki iftar programlarına da katılarak, Vefalı Zonguldak halkı ile dayanışma ve kaynaşma iklimi içinde sofrada buluştu. Bozkurt, Zonguldak ve ilçe ziyareti sırasında vatandaşlar ve esnafla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: Yasin Ören