AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Saffet Bozkurt Alaplı Ak Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. AK Parti Zonguldak 2. Sıra Milletvekili adayı Saffet Bozkurt, Alaplı İlçe teşkilatını ziyaret etti.

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan genel seçimlerde Zonguldak 2. Sıra milletvekili olarak ismi gelen Saffet Bozkurt, Ereğli ilçe teşkilatını ziyaretinin ardından Alaplı ilçesine geçti. Burada Ak Parti Alaplı ilce başkanı Yaşar Karacan, yönetimi, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Baskanı Recep Ocak ve partililerle bir araya gelen Ak Parti Zonguldak 2. sıra Milletvekili adayı Saffet Bozkurt, burada coşku ile karşılandı.

KARACAN TEBRİK ETTİ

Ak Parti Alaplı İlçe başkanı Yaşar Karacan Milletvekili adayı Saffet Bozkurt'u tebrik ederek Alaplı İlçesi olarak desteklerinin tam olduğunu ifade etti.

HİZMETTE ASLA AYRIMCILIK OLMAYACAK

Ak Parti Alaplı İlçe başkanı Yaşar Kayacan'ın konuşmasının ardından söz alan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt Alaplı ile Ereğli’in ayrılmaz bir bütün olduğunu belirtti. Konuşmasında hizmet adına asla ayrımcılık olmayacağını ve bundan sonra hizmet adına Zonguldak’ın sesi olacağını ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından Saffet Bozkurt tebrikleri kabul etti.

Editör: Yasin Ören