Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ( ZTSO ) Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği ( ZONSİAD ) iş birliğinde Zonguldak Valiliği’nin himayelerinde Zonguldak’ın Genel Ticareti ve Ekonomisine katkı sağlaması maksadı ile gerçekleştirilen, ticari ilişkilerin temellerinin atılmasına ve geliştirilmesine olanak sağlayacak olan,18 – 19 Mart tarihleri arasında Zonguldak Dedeman Otel’de gerçekleşen etkinlik Zonguldak Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz’ın açılış konuşması ile start aldı.

18 Mart Çanakkale Zaferi sebebi ile aziz şehitlerimizin anısına saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması ile başlayan açılış törenine; Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Müdürleri ve Daire Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve temsilcileri, fuar iştirakçileri ve ziyaretçiler katılım sağladı.

Açılış töreninin ardından hazirun; fuarda kurulan stantları ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Çalışmalarında başarılar dilediler.

Tüm üyelerimizi, iş insanlarımızı, değerli hemşerilerimizi ve ilgi duyan herkesi 18 – 19 Mart tarihleri 10:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaretçilerini kabul edecek olan fuarımıza bekliyoruz.

Editör: Yasin Ören