Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 2. Sıra Zonguldak Milletvekili Adayı Bayram Bozkurt Ayırmadan, ayrıştırmadan İnsan odaklı ve hizmet odaklı çalışma gerçekleştireceklerini belirtti.

Bozkurt konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Aday olarak gösterilemem de, bizlere güvenini esirgemeyen Genel Başkanımız Sayın Dr. DEVLET BAHÇELİ başta olmak üzere Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı MYK Üyemiz Murat Kotra’ya, İl Başkanımız Mustafa Öztürk’e, Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Kozlu İlçe Başkanı Muhammet Özdemir, Kilimli İlçe Başkanı Vedat Savaş, Devrek İlçe Başkanı Erol Kaptan, Çaycuma İlçe Başkanı Mustafa Kaplan, Gökçebey İlçe Başkanı Şendoğan Demircik, MHP Alaplı İlçe Başkanımız Erol Oktay ve diğer ilçe başkanlarıma, il ve ilçe yöneticilerimize, tüm teşkilatlarımıza, Ülkü ocaklarımıza ve MHP’ye gönül vermiş herkese öncelikle şükranlarımı sunuyorum.

Cumhur ittifakı çatısı altında Zonguldak’ı kalkındırmak, barış ve kardeşlik içinde huzurlu, bereketli günlere taşımak için gece gündüz çalışacağım.

Ayırmadan, ayrıştırmadan İnsan odaklı ve hizmet odaklı çalışma düşüncesiyle, çıktığımız bu yolda herkesin desteklerini bekliyorum. ADAY BELLİ, KARAR NET …

Editör: Yasin Ören