MHP Alaplı İlçe Başkan Yardımcısı ve TSO Meclis Başkan Vekili Bayram Bozkurt,  14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Milletvekilliği genel seçimleri için aday adaylığı başvurusunu yaptı. 
MHP Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay, Bozkurt’un MHP Zonguldak Milletvekili Aday adayı olduğunu sosyal medya hesabından duyurarak, başarılar diledi. 
OKTAY, “BOZKURT’A DESTEĞİMİZ TAM”
Oktay açıklamasında şu görüşler yer verdi: 
“Partimiz önemli bir neferi olan MHP Alaplı İlçe Başkan Yardımcım, dava arkadaşımız Bayram Bozkurt, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği genel seçimlerinde Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yapmıştır. 
Teşkilatımızın kendisine desteği tamdır. Bayram kardeşimize çıktığı Milletvekilliği Aday adaylığı sürecinde başarılar diler, nice hizmetleri birlikte gerçekleştirmeyi dilerim. “
BOZKURT, “PARTİMİN OYLARINI YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ.”
Milletvekilliği Aday adaylığını değerlendiren, “Partim ve davam için çalışmalara devam edeceğiz. Yapmış olduğum görüşmeler sonucunda aday adaylığı için nihai kararı verdim. Zonguldak’a ve ülkemize hizmet etmek amacıyla çıktığım bu yolda elimi taşın altına koymaya her zaman hazırım. Partimizin oylarını yükseltmek için çalışacağım.” dedi.

Editör: Yasin Ören