Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 6. gurubunda mücadele edecek olan Alaplı Belediye Spor Bolu ili Abant ilçesinde girdiği kampta güç depolayıp lige iyi başlangıç yapmak istiyor. Takım Çarşamba ve Cuma günü hazırlık maçları oynayacak. 
Hazırlık kampı için geçen hafta Düzce’deki Abant’ta bulunan özel bir otele yerleşen Alaplı Belediyespor Teknik Direktör Gökmen Başoğlu yönetiminde hazırlıklarını sürdürüyor. 
 Alaplı Belediyespor Asbaşkanı Erdal Akbaba, güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, Çarşamba günü İfaspor ile Cuma günü ise Milasspor ile hazırlık maçı oynayacaklarını ifade etti. Yeni transferle daha güçleneceklerini kaydeden Akbaba, şunları söyledi: 
“Alaplı Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanımız Nuri Tekin ve yönetimimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularla güzle bir sinerji ve birliktelik oluşturduk. Çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor. Oyuncularımızın güzel futbolu sahaya yansıtmakla teknik heyetimizin direktiflerini en iyi şekilde ortaya koyuyorlar.  Çarşamba ve Cuma günü hazırlık maçlarıyla bunları saha içerisinde uygulamaya çalışacağız. Geniş bir kadroya sahibiz. Yeni katılan arkadaşlarımız var. Futbolda takım kimliğini yakalamanız gerekiyor. Alaplı’ya yakışır şekilde kamp dönemi geçiriyor. Hazırlık maçlarında üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye çalışıyorlar. Beklentilere cevap vereceğiz. Bu oyuncu grubu, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirip,  hedefine ulaşacak." 
 

Editör: Yasin Ören