Alaplı İlçesi Gümeli beldesinde 2009 yerel seçimleri sonrası göreve seçilen Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam ile hizmete doydu.

Alaplı’nın parlayan yeni güneşi olan Gümeli çalışmaları ile hızla gelişen beldede büyük projeleri ile geleceğe yükseliyor.

KOLLARI SIVADIK.

Başkan Saydam Gümeli’nin hemen her mahallesinde yapılan çalışmaları anlatarak, Kapalı Spor salonu, su depolarının 8’den 30’a çıkarılması, alt yapı, yapılan cem evleri, düzenli ödenen personel maşalarının bir gün gecikmemesi, belediyeden emekli olan personelin tazminatların hemen ödenmesi ve tüm evlerde su saatlerinin konulması, çöp araçları ve konteynırı ile temiz bir Gümeli için kolları sıvadıklarını ifade etti.

ÇOK SAYIDA PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK.

Başkan Saydam, gençler bir yandan okullarına devam ederken öbür yandan ise boş vakitlerini gençlik salonlarında değerlendirdiğine dikkat çekerek,

“Parke taşı ve kaliteli asfaltla Gümeli bizimle adeta gerçekleştiği için her ortamda teşekkür etti. Vatandaşların yaşam standartları yükseliyor.

İlçeye 60 km. Yolun yapılmasını sağladık. DSİ derenizi ıslah ediyor. Planlanan çok sayıda proje hayata geçirilme sırasını bekliyor.

BU HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ.

Her gün Gümeli beldesinin farklı bir mahallesini geziyoruz. Belediyemizin yaptığı tüm hizmetleri yerinde inceliyoruz. anons sisteminden, belediye araç parkına, yollardan, belediye hizmet binasına kadar her yere dokunduk. Vatandaşa 15 yıldır hizmetin en güzelini sunmaya çalıştık. Vatandaşta takdir ederse, partimizde uygun görürse, bu hizmetleri devam ettirme düşüncesindeyim.”

Editör: Yasin Ören