Alaplı Özel İdare Müdürlüğü görevini 4 yılı aşkın bir süredir başarı ile sürdüren Atilla Kuş, Köylerde alt yapıdan, üst yapıya pek çok hizmeti gerçekleştirerek, halkın daha rahat ve konforlu bir yaşam sürmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Alaplı Köylerinde Bakımevi ile birlikte daha yaşanabilir bir köy hayatı için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Kuş, vatandaşların alt yapı, su deposu, içme suyu hatları gibi gelen  talepleri ile de yakından ilgileniyor.

Belirli bir program çerçevesinde gerçekleştirilen yol genişletme ve sıcak asfalat, beton yol, stabilize yol yapım çalışmaları ile köylerde ulaşımın daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için Özel İdareyi iyi bir şekilde yöneten Kuş, geçen kış şartları dolayısıyla bozulan yollar da yeniden düzenlemeyi ihmal etmiyor.

Köylerin birçok noktasında yoğun bir şekilde çalışma yürüten Özel idare ekipleri,  gerçekleştirilen çalışmalar ile yol ağı içerisinde vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımlarını başta olmak üzere, içme suyu ve diğer konularda da çalışmaları ile ön plana çıkıyor.  

Editör: Yasin Ören