Merkezi Samsun’da bulunan Erçal Group, Alaplı, İstanbul,Ankara,İzmir, Samsun ve Kumru'daki sektör ve departman yöneticilerinin ve çalışanlarının bir araya geldiği stratejik Planlama çalıştayını gerçekleştirdi. Toplantıya Alaplı’dan Muhasebe Müdürü Seyfi Serdar ve Şirket Ortaklarından İsmet Erçal katıldı.

Erçal Group tarafından düzenlenen 2022 Stratejik Planlama Çalıştayı Ng Güral Afyon otelde gerçekleşti.

Çalıştaya Erçal Group Onursal Başkanı Nurhan Erçal,Yönetim kurulu Başkanı Burhan Erçal,Yönetim kurulu Üyeleri Sait Erçal, Mustafa Erçal, İsmet Erçal,İstanbul şube yöneticilerinden,İbrahim Erçal,Kadir Erçal,Samsun ve İstanbul Çatalca Yöneticisi Muammer Erçal,Erçal Fındık Alaplı Muhasebe Müdürü Seyfi Serdar,Kumru Yöneticisi Furkan Erçal, Muhasebe Müdürü Ahmet Kurudere ve Şirketteki diğer departman çalışanları katıldı.

Planlama çalıştayında dört gün boyunca çalışanlara uzmanlar tarafından seminerler verilirken, Başta Erçal Group Onursal Başkanı Nurhan Erçal olmak üzere,diğer Erçal yöneticileri de zaman zaman söz alarak çeşitli bilgilendirmelerde bulundular.

Erçal Group Yönetim Kurulu ve sektör ve departman yöneticilerinin 3 gün süren toplantılar ve aralarda güzel sosyal anılarla Stratejik Koordinasyon çalıştayı gerçekleşmiş oldu.

Çalıştay programının sonunda Erçal Group çalışanlarına çeşitli plaket ve teşekkür belgeleri sunuldu.

Program tüm katılımcıların katıldığı aile fotoğrafı ile sona erdi

Editör: Yasin Ören