Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi’nden yapılan atamayla, Yeniden Refah Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığı görevine Alaplı Dağköyünden Recep Barış Şen getirildi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan’ın taktiriyle 1 Haziran Çarşamba günü yapılan atamada, Zonguldak Ereğli Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı görevine Recep Barış Şen atandı. Yeniden Refah Partisi Zonguldak İl Başkanlığı'nda yapılan atamada Başkan Şen, görev belgesini Yeniden Refah Partisi Zonguldak İl Başkanı Sayın Necdet Sarı'dan aldı. Başkan Sarı, “Yeniden Refah Partisi Genel Başkanımız Dr.Fatih Erbakan’ın olurlarıyla Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığı’na Recep Barış ŞEN atanmıştır. Yeni görevinde muvaffakiyetler dilerim.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Recep Barış ŞEN yaptığı açıklamada, kendisine bu görev layık gören Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr Fatih Erbakan'a teşekkür ederek, “Allah’ın izniyle bu davaya gönül vermiş dava arkadaşlarımızla el ele vererek, Bu kutlu dava adına her ne yapılması gerekiyorsa elimizi taşın altına koyacağız. Kültürel ve Manevi değerlerimizi koruyarak, Milli Görüş şuurun her kesime anlatabilmek adına var gücümüzle mücadele edeceğiz. Bu kutlu davayı bana nasip eden Allah’a binlerce kez şükürler olsun.” dedi.

Ataması tamamlanan yeni başkan Şen Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Necdet Sarı ve partililer ile hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından Zonguldak Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı'ndan ayrıldı

Editör: Yasin Ören