Alaplı Akın Türkoğlu İnşaat ve Mühendislik Merkez Mahallesinde 16 dairelik projesi ile sosyal imkânları, yeşil alanları ile kaliteli bir yaşam merkezi oluşturacak.

Firma Sahibi Akın Türkoğlu, İlçeye bağlı köylerde yaptıkları konutlarla pek çok aileyi sıcak yuvalarına kavuşturdukları belirterek, Alaplı şehir merkezinde de inşaat hamlesi başlattıklarını ifade etti. ilk etapta 16 konutluk proje ile şehrin hızla gelişen Alaplı Merkez Mahallesi Örencik Bölgesi’nde, modern mimarisi ile güzel bir projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadıklarını anlatan Türkoğlu, fiyatların her cebe uygun olduğunu söyledi.

Projenin son aşmaya geldiğinin altını çizen Türkoğlu, “Proje şu anda inşaat aşamasında olan Alaplı Ahmet Zeki İlkokulu binasının altında geniş ferah modern mimari yapısı ve çeşitli donanımları ile yeni sakinlerine konfor ve ayrıcalıkları bir arada sağlıyor. Gelecek hayallerinizi oluşturan her türlü detayın düşünüldüğünü bu projede, sadece bir konuta değil, içinde huzurun, mutluluğun ve konforun yer aldığı yeni bir yaşama ve gelecek merkezi.”ifadelerini kullandı.

Editör: Yasin Ören